پارکت یونیک یکی از پارکت های با کیفیت ساخت ایران و در عین زیبایی است که دارای قیمتی مناسب است که دارای استاندارد سایش ای سی فور است و لایه محافظ آن باعث گشته تا در برابر سایش مقاوم تر شده و قابل استفاده در مراکز اداری و دفاتر نیز باشد.

 

پارکت یونیک را بیشتر بشناسید

 دارای کلیک های چهار طرفه از نوع یونی کلیک است که قفل و بست مناسبی برای پارکت می باشد و در داوازده رنگ متنوع ارائه شده است.

هزینه خرید پارکت های یونیک به جنس،مقاومت و کلاس پارکت ها بستگی دارد و دارای قیمت متفاوتی هستند . در برابر ساییدگی و خراش مقاوم می باشد. به همین دلیل دارای طرفداران بسیاری است.

تمام پارکت های unique دارای استانداردها و کلاس های مختلفی هستند که معین می کند . که در کدام مکان ها می توان از چه نوع پارکت لمینیت های یونیک نصب کرد . چرا که میزان تردد افراد برای انتخاب نوع پارکت لمینیت یو نیک فلور با اهمیت می باشد.

parket-unique

پارکت یونیک

انواع کلاس های پارکت لمینت unique بر اساس استانداردهای جهانی عبارتند از:

 

  1. پارکت لمینت unique فلور کلاس های ای سی وان برای مکان های کم تردد مناسب است.
  2. پارکت های لمینت از نوع پارکت کلاس ای سی فور و ای سی تو متناسب با سالن های پذایرایی. اماکن تجاری با فضای کوچک است که دارای تردد متوسط می باشند.
  3. کفپوش پارکت لمینیت پارکت کلاس ای سی فایو و ای سی تری متناسب با فضاهای مسکونی و تجاری است که دارای تردد بالایی می باشد . نسبت به ساییدگی مقاوم تر می باشد.

هنگام خرید کفپوش پارکت لمینیت یونیک. توجه داشته باشید که بعد از رنگ، زیبایی و طرح، این کیفیت پارکت لمینت است که قیمت پارکت لمینت را مشخص می کند و افراد با استقبال بیشتری خریداری می کنند.

شاید بتوان گفت که پارکت unique جزو بهترین برند‌های ایرانی می‌باشد . درصد رضایتمندی مشتریان از این برند بسیار بالا بوده است.

این لمینت در مقاومت سایشی ای سی فور ساخته می‌شود. این لمینت با کیفیت ایرانی برای محیط ‌های اداری و خانه بسیار مناسب می‌باشد، اندازه‌ی هر تایل لمینت صد و بیست در بیست سانتیمتر میباشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط