پارکت فرمیکا با تکنولوژی ساخت ترکیه از دیگر پارکت های ساخت داخل می باشد که با وجود اینکه تازه شناخته شده در بازار مخاطب های زیادی دارد.

این پارکت با رنگبندی متنوع بافت چوب مطابق با سلیقه ایرانی تولید شده است. پارکت فورمیکا هم جزو لمینت های ضد آب و آنتی باکتریال و ضد خش می باشند که دارای رنگبندی محدود ولی زیبایی هستند.

کد های موجود پارکت فورمیکا | 510 – 513 – 515 – 522 – 530 – 548 – 550 – 565 – 577 – 580 – 588 – 599 .

پارکت فورمیکا در بازار

 

پارکت لمینت فورمیکا جزو لمینت های پر فروش در بازار ایران می باشد و مهمترین اصل در زمینه فروش بالای پارکت  فورمیکا می توان به کیفیت بالای لمینت فورمیکا اشاره کرد که باعث فروش بالای این محصول شده است .

یکی دیگر از مزایای لمینت فورمیکا کلیک های پارافین خورده لمینت فورمیکا می باشد .که مانع از نفوذ آب به درز های لمینیت فورمیکا می شود.

کیفیت این محصول در مقایسه با برند ترکیه ای مشابه بسیار مقرون به صرفه بوده و با موجودی کامل آماده ی فروش برای مصرف کنندگان و همکاران می باشد.

درجه ساییدگی پارکت فورمیکا AC4 اصل می باشد که تحت لیسانس و قوانین ترکیه تایید شده است . ضخامت این پارکت هشت میل است و آماده اجرا برای مصارف خانگی و تجاری می باشد.

 

پارکت فورمیکا

parquet-formica

مزایای پارکت فورمیکا

 

مقاومت پوشش های کف در مقایسه با هم بسیار متفاوت می باشد. سنجیدن مقاومت در برابر سایش کلاس سایش نام گذاری شده است. کلاس سایش تعیین کننده نوع مصرف لمینیت است.

به طور مثال، کلاس سی و دو بیانگر مصرف تجاری و سایش به صورت متوسط . کلاس سی و سه نشان دهنده سایش کم برای مصارف تجاری سنگین است.

داشتن کلاس سی و دو برای پارکت لمینت فورمیکا یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد.

این محصول دارای بافت چوب پنبه ای است که در برابر اشعه یووی، مواد اسیدی، خاکستر و نفوذ آب مقاوم است . باعث می شود که رنگ پارکت تغییر نکند.

این پارکت اصلا لغزنده نمی باشد و قابلیت نصب آسان را به همراه دارد. در حال می توان گفت که یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار، پارکت فرمیکا می باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط