پارکت رینبو

پارکت رینبو موجودی

 اسموک شاین rainbow parquet سیلور شاین rainbow parquet روستیک شاین rainbow parquet بلوط کاپوچینوrainbow  parquetبلوط کلاسیک rainbow parquet بلوط عسلی rainbow parquet سافت گری rainbow parquet روستیک rainbow parquet هاوایی rainbow parquet مونتانا rainbow parquet مارینو rainbow parquet رویال وایت rainbow parquet

 

پارکتیران مرجع پارکت ایران – پارکت لمینت رینبو Rainbow را می شناسید 

 

پارکت رینبو – محصولی که در این بخش می خواهیم به معرفی آن بپردازیم پارکت لمینت رینبو است که در طرح و رنگ های متفاوتی عرضه می شود. از ویژگی های این کفپوش لمینت می توانیم به عرضه ی آن دردو نوع مات و براق اشاره کنیم. تمام کفپوش های این برند در نوع براق نیز ارائه می شوند در حالی که اکثر کفپوش های لمینت تنها به رنگ مات تولید شده و عرضه می شوند.

پارکت رینبو

parquet rainbow

 

 

چرا پارکت رینبو

به کفپوش های لمینت براق، اصطلاحا پارکت لمینت های گلاس یا هایگلس نیز گفته می شود و طرفداران خاص خود را دارد. زیبایی و جلوه ی این پوشش بسیار منحصر به فرد و زیباست . اما در نگهداری و نظافت آن باید توجه بیشتری نمود.

این پارکت به سفارش آمریکا در اروپا ساخته شده و دارای استاندارد سی ای می باشد. دارای چهار کلیک در چهار طرف آن است که نصب آنرا بسیار آسان می کند. به علت داشتن واکس مخصوص نسبت به رطوبت و حریق مقاوم می باشد. مقاومت سایشی آن ای سی فوراست. نوع ساخت آن سفارشی و مخصوص بازار آمریکا است طرح بسیار زیبا و متنوع دارد.

پارکت لمینت رین بو محصولی ایرانی، با تکنولوژی آلمان است که مناسب برای اماکن مسکونی استو دارای پانزده رنگ و طرح زیبا می باشد که پاسخ گوی سلیقه های مختلف می باشد و لمینتی است که هم دارای رنگهای مات و هم براق بسیار خاص و زیبا و متفاوت با سایر لمینتها و کیفیتی بسیار عالی است.

 

چگونه طرح  و رنگ یک کفپوش را با محیط تطبیق بدهید

 

در زمینه دکوراسیون داخلی  همواره با چالش تطبیق و ایجاد هارمونی در محیط مواجه هستیم . مابین یک انتخاب خوب و عالی فاصله زیادی وجود دارد .

در این مطلب سعی بر آموزش موازینی داریم که به این مهم دست پیداد کنید .

اولین مورد بررسی که جزع مهمترین آن نیز هست . مبحث سنجش نور محیط میباشد . میزان نور محیط که با واحد استرادیان اندازه گیری میشود بازخورد مستقیم با نوع رنگ و تم انتخابی محیطی دارد .

همانطور که میدانید طیف رنگ ها از نظر گرم سرد بیشترین بازخورد در اجرای دکوراسیون داخلی دارد . به همین منوال در محیط های با شدت نور بالا از رنگ های گرم که جذب نور بیشتری دارند مورد استفاده قرار میگیرند .

و در محیط های کم نور از به سمت رنگ های روشن یا در اصطلاح سرد خواهیم رفت. که جذب نور کمتر و بعضا درصدی از نور را منعکس میکنند  .

  1. شهباز

    3 مرداد 1400

    اطلاعات مختصری می دهید بدون آنکه توضیح دهید که برای خرید و تهیه آن چه‌ باید کرد!

  2. تیم تحریریه

    9 مرداد 1400

    درود بر شما برای اطلاع از قیمت ها با دفتر فروش تماس بگیرید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط