وقتی صحبت از کفپوش چوبی است…

تنوع محصول برای انتخاب وجود دارد. چوب سخت، ورقه ورقه و پارکت و…

زمانی که می خواهید یک کفپوش را انتخاب کنید اول باید به کیفیت کفپوش دقت داشته باشید.

اگر قصد دارید از کفپوش لمینت و یا پارکت استفاده کنید باید شخصی که در این زمینه تخصص کافی دارد انجام دهد.

زمانی که شما پارکت چوب سخت را انتخاب می کنید در واقع در حال سرمایه گذاری هستید زیرا ماندگاری بسیار بالایی دارند.شما نه تنها می توانید کفپوش های خود را برای ظاهر متفاوت ماسه بزنید بلکه می توانید تخته های آسیب دیده را نیز راحت تر تعمیر کنید.

شایع ترین مشکل پارکت های چوبی، آسیب دیدن توسط آب از سینک ها، حمام ها و اتاق های لباسشویی و… است.

با نصب کفپوش های چوب سخت می توان دانه را در چوب بیرون آورد و جلوه بیشتری به آن ها داد و همچنین، خطر صدمه به کف کمتر است.

پارکتیران مرجع پارکت ایران 

وقتی لمینت یا پارکت در جعبه کارخانه قرار داده می شود، محصول نهایی را تهیه می کنید. این محصول قبلاً رنگ آمیزی شده و به پایان رسیده است. اگر تا به حال این کفپوش های پیش ساخته را مشاهده کرده اید. می دانید که ضخامت آن فقط در حدود 1/4 اینچ است.

بیشتر محصولاتی که می بینم فقط 20 تا 25 سال ضمانت دارند و برخی دیگر ضمانت کمتری نیز دارند. اگر می خواهید کفپوش چوبی عالی به نظر برسد و ماندگاری بالایی داشته باشد، باید کفپوش های چوبی  پارکت را نصب کنید.

این ممکن است گران تر باشد، اما ماندگاری که چوب سخت به شما می دهد، بسیار بیشتر از موارد دیگر است.

parquet

پارکت لمینیت

نکات و ترفندهائی کفپوش چوبی

تخته های کف چوبی جلوه ای عالی و با دوام، کف را برای هر خانه فراهم می کند. ظاهر، احساس و ماندگاری چوب باعث جلب مشتری برای پارکت می شود.

انتخاب کفپوش چوبی مناسب برای منزل شما یک عامل کلیدی در فرایند تصمیم گیری است .هنگامی که تمام شد کف های چوبی مناسب یک سرمایه گذاری عالی است . که باعث افزایش ارزش منازل خواهد شد و سال ها ماندگار خواهد بود.

در هنگام خرید کفپوش چوبی موارد زیادی باید در نظر گرفته شود. شما می خواهید چیزی را پیدا کنید که تا مدت ها از آن استفاده کنید. چوب ماندگاری بالایی دارد، بنابراین شما در تصمیم گیری در مورد طراحی و سبک عجله نکنید.

چوب های تیره تر را برای ترافیک زیاد و طرح های سبک تر برای حداقل ترافیک مناسب تر است. بامبو، پارکت، ورقه ورقه و وینیل تنها برخی از طرح هایی است که کف های چوبی به آن وارد می شوند . کفپوش پارکت معمولاً به صورت x6 ارائه می شود.

پخش پارکت ، پارکتیران

با استفاده از نصب و راه اندازی حرفه ای می توانید با کفپوش پارکت، جلوه خوبی به دست آورید. بامبو، کاج و سایر کفپوش های چوبی معمولاً به صورت نوار یا تخته ای یافت می شوند. تخته ها حدود 3 اینچ پهن هستند و عرض پارکت چوبی نواری می تواند از 1½ اینچ تا 3 اینچ باشد.

پارکت های چوبی می توانند گران شوند. بنابراین، مراقبت از پارکت ها بسیار مهم است. موم ها می توانند عمر پارکت های شما را از 20 تا 30 سال افزایش دهند. بنابراین، حتماً به پارکت های منزل خود زمان و مراقبت لازم را از آن ها را اختصاص دهید.

پارکت چند لایه می تواند راهی ارزان برای پیش روی باشد، زیرا شما یک ماده پایه چوب ارزان تر را با یک لایه نازک از یک چوب گران تر ترکیب می کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط